• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Методична робота

Засідання методичного об’єднання вчителів початкових класів

від 09.02.2018

Тема : Ключові та предметні компетентності молодших школярів

Мета: Розширити знання педагогів про створення ситуації успіху у молодших школярів через формування ключових компетентностей. Вивчити актуальний досвід вчителів, визначити шляхи його використання, спонукати до творчості,вибору оптимальних сучасних форм і методів викладання.

/Files/images/2018_nr/IMG_4227.JPG

/Files/images/2018_nr/IMG_4231.JPG

Засідання методичного об’єднання вчителів початкових класів


15.12.2017року

Тема : Впрповадження комунікативних компетентностей підростаючого покоління до навчання і виховання

Мета: Розширити знання педагогів про впровадження комунікативних компетентностей підростаючого покоління до навчання і виховання під час проведення уроків; провести моніторинг сформованості навичок читання, визначити проблеми та шляхи їх подолання. Представити розробки уроків з використанням новітніх технологій у навчанні молодших школярів для обміну досвідом та вдосконалення сучасного уроку, розвивати комунікабельність,сиховувати інтерес до самовдосконалення.

/Files/images/2017nr/DSC01060.JPG

Засідання МО вчителів початкових класів

08.11.2017

Тема : Концепція нової української школи

Мета: Актуалізувати питання про впровадження змін до «нової »української школи, обгрунтування змін , мета нової школи, взяти до відома поняття «Формула нової школи»; застосовувати матеріал у повсякденній роботі з учнівським та батьківським колективом .

Круглий стіл «Обговорення концепції нової української школи »

/Files/images/2017nr/DSC01059.JPG

Засідання МО вителів природничо-математичного циклу
/Files/images/DSC04186.jpg

26 квітня 2017 року відбулося засідання методичного об’єднання вчителів природничо – математичного циклу. Одне з головних питань «Розвиток творчої компетентності учнів як шлях до формування інноваційної особистості». Тема науково практичної конференції вибрана не випадково. Сучасна освіта перед вчителями – предметниками ставить нові орієнтації і цінності, одна з яких – необхідність розуміти учня як індивідуальну дійсність і як індивідуальну можливість. В ході обміну досвідом учителі прийшли до висновку про необхідність глибокого вивчення індивідуальних особливостей учнів; сприяти розвитку їх творчої компетентності. Також затвердили завдання для ДПА у 9 класі з математики.


Засідання МО вчителів початкових класів

7 квітня 2017 року відбулося засідання МО вчителів початкових класів на тему: "Створення ситуації успіху у молодших школярів".

Під час засідання були обговорені види нестандартних уроків та методики їх проведення, де вчителі наводили приклади з власного досвіду.

Також розглянули орієнтовні вимоги до проведення ДПА у 4 класі 2016-2017 н.р., та переглянули презентацію ДІППО.

/Files/images/2017nr/7s9Ca1L6ITc.jpg/Files/images/2017nr/DTSg2R_-ANE.jpgЗасідання МО вчителів гуманітарного циклу.

8 квітня відбулося практичне заняття методичного об’єднання вчителів гуманітарного циклу з метою підготовки до семінару «Навчанню – новий формат. Використання ігрових методик у процесі вивчення предметів гуманітарного циклу».

На відкритому уроці у 7 класі по темі «Шерлок Холмс і доктор Ватсон – класичний детективний дует» вчитель Н.А.Заскока використовує ігрові форми роботи, що забезпечують позитивну мотивацію навчання учнів: рольову гру, складання фоторобота, ланцюжка доказів, вікторину, перегляд уривку з телевізійного фільму «Собака Баскервілів», гру «Проведи розслідування».

Така організація навчального процесу відбувається за умови оновленої, постійної, активної взаємодії учнів та вчителя, зберігає навчальний характер, не перетворюючись у своєрідну виставу.Засідання №2 МО вчителів початкових класів.

15 січня відбулося засідання МО вчителів початкових класів. Аналізували роботу молодшого спеціаліста , вчителя 1 класу Веремієнко Т.О. Ділилися досвідом роботи з першокласниками Шевченко Н.В.,Піркавець Н.І. та Оришечко С.М. Завуч школи Мельник Л.В. дала рекомендації Огієнко Т.С. , вихователю ГПД щодо поглиблення знань молодших школярів у другій половині дня за допомогою інтерактивних технік. Завуч проаналізувала семестрові к/р в 4 кл. Вчителі спланували роботу з дітьми по покращенню результатів, знань з математики.

/Files/images/DSC06018.JPG

Тиждень географії.

/Files/images/DSC05501.JPG

З 17 по 21 грудня в Павлопільській школі проходив тиждень географії,біології та краєзнавства вчитель Швець Валентина Федорівна.
17 грудня на святковій лінійці було відкриття тижня географії.Відбувся конкурс малюнків "Земля очима дітей".
21 грудня на лінійці було оголошено про підсумки тижня і нагороджено дітей.
Учні 7 класу показали цікавий урок-подорож "Країнами Африки".

/Files/images/DSC05399.JPG

Виховна година.

Відомо,що здоров’я людини більше ніж на 50% залежить від способу її життя. Тому особливо важливим є питання про правильний вибір цього способу. Адже,без сумніву,тільки здорова дитина досягає успіхів у навчанні,добре розвивається фізично,має врівноважений психічний стан.
Щоб правильно й радісно жити,
Іти по життю із девізом в руках:
«Здоров’я потрібно цінити!»
Саме під девізом «Здоров’я потрібно цінити!» пройшла у 8 класі година спілкування. Провела її класний керівник Куш Вікторія Анатоліївна. Діти разом з учителем обговорювали проблему наркоманії серед підлітків,підготували повідомлення про наслідки вживання наркотиків.
Година спілкування була цікавою,пізнавальною,учні зрозуміли всі переваги здорового способу життя.
Адже здорова нація – майбутнє нашої України.

Відкритий урок з географії.

3грудня 2012 року відбувся відкритий урок з географії для учнів 6 класу (вчитель Швець В.Ф.) Учні виконували практичну роботу, робили досліди, вивчали різноманітність ґрунтів, родючість ґрунту та способи її підвищення. Довідались про те, як потрібно охороняти ґрунти.

/Files/images/DSC05163.JPG/Files/images/DSC05166.JPG

/Files/images/DSC05158.JPG

/Files/images/DSC05029.JPG

/Files/images/vvvv.jpg

1листопада відбулося засідання МО вчителів школі першого ступеня, приурочене Дню початкової освіти. За круглим столом колеги ділилися досвідом, обговорювали новий Держстандарт, допомагали порадами у вирішенні проблемних питань у вихованні гіпеактивних дітей молодим спеціалістам Огієнко Тетяні Сергіївні та Веремієнко Тетяні Олесандрівні .

Кiлькiсть переглядiв: 413

Коментарi